Google Analytics

Sehpalar

AVENSİS ORTA SEHPA

Sehpa MalzemesiÜst tabla MDF üzeri ceviz kaplama, ceviz boya ve lakedir. Ayakları kayın masif ahşaptan üretilmiştir.Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun ..

1.370TL

BİANCA ORTA SEHPA

..

1.550TL

BOMONTİ YAN SEHPA

Bomonti yan sehpamız, modern ve oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip, bir çok renk seçeneği de bulunan yan sehpamızın arka kısmında bir de dergilik bulunuyor. Bomonti yan sehpamızın temizliğinde yumuşak ve hafif nemli bezlerden faydalanabilirsiniz, ..

850TL

CARMEN ORTA SEHPA

..

1.570TL

DİKDÖRTGEN AKILLI SEHPA,

..

850TL

DREAM ORTA SEHPA

..

1.330TL

FLAMİNGO ORTA SEHPA

Flamingo Orta Sehpa, metal ve ahşap birleşimi ile oluşan tasarımı ve farklı renk alternatifleri ile yaşam alanınıza farklılık katmanıza yardımcı olacak.Orta Sehpa çevreye ve sağlığa zararsız kanserojen madde içermeyen E1 kalite standardında üretilmiş..

2.290TL

FLAMİNGO YAN SEHPA

MalzemeMdf Üzeri Ceviz Kaplama Uygulanarak Üretilmiştir.Ayak MalzemesiMetal ve Masif Ahşap Malzemeden üretilmiştir.Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.Kullanılan tüm malze..

1.190TL

FLAMİNGO ZİGON SEHPA

MalzemeMdf Üzeri Mermer Desen Baskı Uygulanarak Üretilmiştir.Ayak MalzemesiMetal ve Masif Ahşap Malzemeden üretilmiştir.Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız...

2.290TL

FLOWER ORTA SEHPA

MalzemeMdf Üzeri Ceviz Kaplama, Lake Boya ve Cam Uygulanarak Üretilmiştir.Ayak MalzemesiMdf Üzeri Ceviz Kaplama Malzemeden üretilmiştir.Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız..

1.690TL

FLOWER YAN SEHPA

..

1.150TL

JENGA ORTA SEHPA

..

1.690TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 38 (4 Sayfa)